נורת נעיצה לד G4 AC
במלאי
מק"ט
OM-G4s-5W-AC-21
32.00 ₪
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 5W |
| סוג נורה | G4s |
| שטף אור | 360 |
| Kelvin | 2100K |
| גוון אור | אור חם 2100 |
| הברגה | G4 בסיס |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| מידות הגוף | ø15x32mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 360° |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| אריזה | בליסטר |
| שעות עבודה | 35000 |
| אחריות | 3שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 20 |
| כמות באריזה חיצונית- | 200 |
