וואלי אפור
במלאי
מק"ט
wall-2301-6W-D-GY
113.00 ₪
גוף תאורה צמוד חומה בעל עיצוב קומפקטי התקנה פשוטה ללא צורך בחציבה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 480 |
| מבנה גוף | בסיס ABS, כיסוי PC מוגן UV |
| צבע | אפור |
| מידות הגוף | 230x80x27mm |
| מתח כניסה | 220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
