גוף תאורה ליניארי OAR
במלאי
מק"ט
FS-OAR-54W-C
164.00 ₪
גוף תאורה ליניארי צמוד קיר / תקרה 54W
| מותג | FSL |
|---|---|
| הערות | כבל ארוך 70 ס"מ להתקנה נוחה - מגיע עד אמצע הגוף + 10 ס"מ להתקנה |
| הספק | 54W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 4680 |
| מבנה גוף | בסיס אלומיניום כיסוי PC |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 1200x75x25 mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 25 |
