פנל לד מתכוונן אור חם
במלאי
מק"ט
AD-GT10-28W-RD-W
103.00 ₪
פנל עגול שקוע תקרה מתכוונן, מנגנון התאמה לקדח ø50-280mm עיצוב נקי ומודרני, מסגרת דקה במיוחד רכיב לד EPISTAR, מתאים למשרדים, מוסדות, חדרי שינה, חדרי ארונות, סלונים מטבחים ועוד.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 28W |
| גוון אור | אור חם |
| Kelvin | 3000K |
| שטף אור | 2520 |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | ø300x11mm |
| מידות קדח | ø50-280mm |
| מתח כניסה | 85-265V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 35000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 250 |
