פעמון לד UFO דגם STAR 200W אור קר
במלאי
מק"ט
UFO-STAR-200W-C
340.00 ₪
פעמון לד מקצועי 200W
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | אורך כבל כ- 30 ס"מ |
| הספק | 200W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 4000K |
| שטף אור | 100lm/watt |
| מבנה גוף | אלומיניום + PC |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø360x45mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | 80 |
| זווית הארה | 90° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
