פנס הצפה TABLET RGB 100W
במלאי
מק"ט
TAB-100RGB-WH
232.00 ₪
פנס הצפה דק במיוחד, רגלית מתכווננת להארה מושלמת, צלעות לקירור אופטימלי, מבנה אלומיניום כיסוי זכוכית
| הספק | 100W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | RGB |
| מבנה גוף | יציקת אלומיניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 110x270mm |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
