פעמון לד UFO דגם GIMAX 200W CCT
במלאי
מק"ט
UFO-GIMAX-200W-CCT
352.00 ₪
פעמון דגם UFO GIMAX זווית הארה 90°, 200W וגוון אור משתנה ע"י כפתור CCT:
3000K-4000K-6500K, עד 100lu/W .
שנתיים אחריות, OMEGA
3000K-4000K-6500K, עד 100lu/W .
שנתיים אחריות, OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 200W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 100lu/W |
| מבנה גוף | אלומניום+PC |
| חוזק מכני | IK08 |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø314x32.5mm |
| מתח כניסה | 100-265V AC |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 90° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 5 |
