שקוע תקרה מוגן מים עגול TOMAS 5W/7W/9W
אזל מהמלאי
מק"ט
TOM-9W-WH-CCT-3P
114.00 ₪
שקוע תקרה TOMAS
שקוע תקרה בצבע לבן מוגן מים: IP65 Front ,עיצוב קומפקטי. מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה, מטבחים ומרפסות. כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור 3000K / 4000K / 6500K, ואטים משתנים לבחירה 5W/7W/9W , קוטר קדח: Ø55mm, מידה: Ø60x55mm. לד EPISTAR ודרייבר CB, מבטיחים אורך חיים של 30,000 שעות ואור ללא ריצוד- Flicker Free, אחריות 3 שנים.
שקוע תקרה בצבע לבן מוגן מים: IP65 Front ,עיצוב קומפקטי. מתאים במיוחד לחדרי אמבטיה, מטבחים ומרפסות. כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור 3000K / 4000K / 6500K, ואטים משתנים לבחירה 5W/7W/9W , קוטר קדח: Ø55mm, מידה: Ø60x55mm. לד EPISTAR ודרייבר CB, מבטיחים אורך חיים של 30,000 שעות ואור ללא ריצוד- Flicker Free, אחריות 3 שנים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 5W-7W-9W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 810Lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | Ø60x55mm |
| מידות קדח | Ø55mm |
| מתח כניסה | AC85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 front |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | ˚36 |
| שעות עבודה | 30000 |
| סוג דרייבר | CB Driver |
| אחריות | שלוש שנים |
