Speed מפוח יניקה "6
במלאי
מק"ט
OM-VNT-6
129.00 ₪
מתאים להתקנה בחדרי שירותים, מקלחות, מטבחים ועוד, ניתן להתקנה על חלונות וקירות גבס, התקנה פשוטה וקלה, כולל כבל חשמלי תקני כ- 60 ס"מ
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מנוע שקט במיוחד, כולל תריס אל חוזר |
| הספק | 18W |
| מידות קדח | ø150mm |
| מתח כניסה | 230V/50Hz |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 18 |
