Speed מפוח יניקה "4
במלאי
מק"ט
OM-VNT-4
91.00 ₪
מתאים להתקנה בחדרי שירותים, מקלחות, מטבחים ועוד, ניתן להתקנה על חלונות וקירות גבס, התקנה פשוטה וקלה, כולל כבל חשמלי תקני כ- 60 ס"מ, מנוע שקט במיוחד, כולל תריס אל חוזר
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | חומר גלם ABS איכותי במיוחד, עמיד לאורך זמן |
| הספק | 15W |
| מידות קדח | ø100mm |
| מתח כניסה | 230V/50Hz |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
