מנורת תקרה מנהטן 72W לבן
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-MRC60-72W-WH
1,287.00 ₪
גוף תאורה צמוד תקרה דקורטיבי בעיצוב אלגנטי קלאסי יעניק לכל חלל מראה יוקרתי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 72W |
| מבנה גוף | מתכת+כיסוי אקרילי |
| צבע גוף | לבן |
| צבע | לבן |
| מידות הגוף | 60x6cm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| שעות עבודה | 35,000 |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
