פאנל LONDON עם שלט CCT
במלאי
מק"ט
OM-LON800-70W-BK-RC
972.00 ₪
גוף תאורה LONDON צמוד תקרה עם מסגרת מעוגלת דקה ודקורטיבית. גובה הגוף 34 מ"מ ומגיע במגוון גדלים, הספקים וצבעים. כולל שלט עם פונקציית CCT לבחירת גוון אור רצוי מ- 3000K ועד 6500K, כולל דימר באמצעות השלט לקביעת עוצמת האור הרצויה OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 70W |
| גוון אור | אור משולב |
| שטף אור | 5950 |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 800x34mm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
