מנורת שולחן מעוצבת פלמינגו כסוף
במלאי
מק"ט
OM-FLAM-SI
139.00 ₪
מנורת שולחן בעיצוב רטרו דקורטיבי, זרוע מתכוונננת לנוחות מירבית, כבל עם מתג הפעלה וכיבוי באורך של כ- 150 ס"מ
| הערות | מתאים לנורות עד 40W, בסיס E27 , לא כולל נורה, כבל מתג הפעלה וכיבוי באורך של כ-150 ס"מ |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 220 240V |
| מקסימום Watt | 40W |
| צבע | כסוף |
| הברגה | E27 בסיס |
| מידות הגוף | 16.2x51x16.5cm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
