גוף תאורה לינארי T5 דגם Click
במלאי
מק"ט
OM-Click-15W-90-CCT
85.00 ₪
גוף תאורה לינארי T5 דגם Click אורך 90 ס"מ 15W כולל כפתור CCT שני גוונים 3000K ו- 6500K , ניתן לשרשור וכולל קליפס להתקנה וכבל 120 ס"מ. OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | כפתור CCT שני גוונים אור חם/אור יום, בעל חיבור אינטגרלי, ניתן לשירשור. כולל כבל לחיבור לשקע, כבל מאריך לחיבור האינטגרלי ומחברים לחיבור לתקרה |
| הספק | 15W |
| גוון אור | אור יום/אור חם |
| Kelvin | CCT 6500K/3000K |
| שטף אור | 1350 |
| מבנה גוף | פלסטיק |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 900MM |
| מתח כניסה | 200-240V |
| סוג טיוב | T5 |
| דרגת אטימות | IP40 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 200° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
