פאנל Classic מלבני 74W
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-CL-30120-74W-SQ
471.00 ₪
פנל לד דגם קלאסיק 74W גווון אור יום, בעיצוב דקורטיבי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | כולל דרייבר Lifud |
| הספק | 74W |
| שטף אור | 7400 |
| מבנה גוף | גוף אלומיניום כיסוי PMMA |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 300x1200mm |
| מתח כניסה | AC 85 265V |
| צורה | מלבני |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
