פאנל Classic עגול 12W
אזל מהמלאי
מק"ט
OM-CL-12W-RD
47.00 ₪
פאנל לד צמוד תקרה דגם קלאסיק בעיצוב דקורטיבי
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 12W |
| שטף אור | 1200 |
| מבנה גוף | גוף אלומיניום כיסוי PMMA |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | ø175x38mm |
| מתח כניסה | AC 85 265V |
| צורה | עגול |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 120º |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
