גוף תאורה צמוד קיר 22W BRIDGE שחור CCT מוגן מים IP44
במלאי
מק"ט
OM-BRIDGE-22W-CCT-BK
373.00 ₪
גוף תאורה צמוד קיר מתכוונן 80cm 22W BRIDGE, דרייבר LIFUD, כולל מתג CCT לשינוי גוון אור 3000K/4000K, צבע שחור, מוגן מים IP44, אידאלי להתקנה בחדר המקלחת OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 22W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 2CCT 3000K/4000K |
| שטף אור | 2200Lm |
| מבנה גוף | מתכת + PMMA |
| צבע | שחור |
| מידות הגוף | 80cm |
| מתח כניסה | 220-240V |
| דרגת אטימות | IP44 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 30000 |
| אחריות | שנתיים אחריות |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 15 |
