מאוורר תקרה 52" YORK +שלט ולד 24W CCT שחור+עץ NORTHER
במלאי
מק"ט
NTP-YRK52-BKWD-LED
1,099.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 52" דגם YORK בצבע שחור עם 3 כנפיים בצבע עץ, כולל גוף תאורה 24W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור ע"י שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ |
| צבע | שחור |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| גודל החלל | עד 30m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים ABS |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 40W |
| סל"ד | 178rpm |
| זרימת אויר | 208m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 7322 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | Max. 48dB |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
