מאוורר תקרה 42" YORK +שלט ולד 24W CCT עם עמעם לבן NORTHER WiFi
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-YRK42-WH-LED-WF
929.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם YORK בצבע לבן עם 3 כנפיים בצבע לבן, כולל גוף תאורה 24W עם פלטת LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, ובגוון האור עי" שלט ייעודי ובאמצעות אפליקציית TUYA . המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת. NORTHER
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | לבן |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט | אפליקציה |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2400Lm |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| מבנה גוף | גוף מתכת , כנפיים ABS |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 35W |
| סל"ד | 260rpm |
| זרימת אויר | 162m³/Min |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 44db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
