מאוורר תקרה 42" YOUNG +שלט ולד ניתן לעמעום 24W CCT לבן+עץ NORTHER WiFi
במלאי
מק"ט
NTP-YNG42-WHWD-LED-WF
699.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם YOUNG בצבע לבן עם 3 כנפיים MDF בצבע עץ/לבן, כולל גוף תאורה 24W ניתן לעמעום ועם גוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, בעוצמת האור ובגוון האור עי" שלט ייעודי. כולל טיימר כיבוי עד 8 שעות. ניתן לחבר את המאוורר ל-WiFi ולשלוט בו באופן מלא באמצעות אפליקציית TUYA.
| הערות | עמעום אור וגוון אור משתנה ע"י שלט |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | לבן+עץ |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד עד 20m² |
| מבנה גוף | מתכת, להבים MDF |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 32W |
| סל"ד | 240rpm |
| זרימת אויר | 125m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4414 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 50db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
