מאוורר תקרה 42" VERMONT +שלט ולד 24W CCT עם עמעם לבן NORTHER WiFi
במלאי
מק"ט
NTP-VMT42-WH-LED-WF
749.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42" דגם VERMONT בצבע לבן עם 3 כנפיים בצבע לבן, כולל אפשרות שליטה באמצעות אפליקציית TUYA, כולל גוף תאורה LED 24W בגוון אור משתנה ועם עמעם, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה, שליטה במהירות הסיבובים, בעוצמת האור ובגוון האור ע"י שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER
למאוורר תקרה זה יש פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | לבן |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | אור משולב |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| גודל החלל | עד 15m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים ABS |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 32W |
| סל"ד | 230rpm |
| זרימת אויר | 125m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4400 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 50db |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
