מאוורר תקרה 52" TRINITY כנפיים מעץ מלא +שלט שחור+עץ NORTHER
במלאי
מק"ט
NTP-TRN52-BKWD
1,199.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 52" דגם TRINITY בצבע שחור עם 3 כנפיים מעץ מלא בצבע עץ כהה, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה ושליטה במהירות הסיבובים ע"י שלט ייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 52 אינץ' (132 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ כהה |
| צבע | שחור |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גודל החלל | עד 30m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים עץ מלא |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 40W |
| סל"ד | 287rpm |
| זרימת אויר | 188m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 6618 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | Max. 46dB |
| מצב חורף | כולל |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
