מאוורר תקרה סוואן CCT 42" Swan - מותאם להפעלה עם שעון שבת
במלאי
מק"ט
NTP-SW42-WHWD-LED
999.00 ₪
מאוורר תקרה פרימיום דגם SWAN דקורטיבי 42", כולל אפשרות שליטה באמצעות אפליקציה TUYA, כולל גוף תאורה LED בגוון אור משתנה באמצעות שלט, מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, 6 מהירויות, עיצוב ייחודי ואיכות ללא פשרות. אפשרות כיבוי והפעלה ושליטה במהירות הסיבובים ובגוון האור עי" שלט יייעודי. כולל טיימר עד 8 שעות NORTHER Premium
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| הערות | למאוורר יש זיכרון אוורור לשעון טיימר והוא מותאם להפעלה על ידי שעון שבת כך שלאחר כיבויי והדלקה, ישוב המאוורר לפעולתו האחרונה הן במצב אוורור והן במצב תאורה. אידאלי לשומרי שבת. |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| צבע כנפיים | עץ |
| צבע | לבן |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| מספר מהירויות | 6 |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 15m² |
| מבנה גוף | מתכת + כיסוי פלסטיק אקרילי + כנפיים מעץ |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 40W |
| סל"ד | 268rpm |
| זרימת אויר | 121m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 3425 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| עוצמת רעש | max 42db |
| מצב חורף | כולל מצב חורף |
| עם/בלי תאורה | כולל תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
