מאוורר תקרה ספזיו CCT 56" Spazio
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-SPZ56-WH
999.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 56", כולל מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, הספק מנוע 40W מהירות סיבוב 200 סיבובים לדקה, אפשרות כיבוי והפעלה שליטה במהירות הסיבובים עי" שלט ייעודי NORTHER
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| מותג | NORTHER |
|---|---|
| קוטר כנפיים | 56 אינץ' (142 ס"מ) |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 36m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים ABS |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 40W |
| סל"ד | 180rpm |
| זרימת אויר | 208m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 7345 |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | ללא גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
