מאוורר תקרה קלאסיקו CCT 42" Classico
אזל מהמלאי
מק"ט
NTP-CLS42-WHBW-LED
999.00 ₪
מאוורר תקרה דקורטיבי 42", כולל מנוע DC מתקדם, עוצמתי ושקט, הספק 40W, מהירות סיבוב 255 סיבובים לדקה, אפשרות כיבוי והפעלה שליטה במהירות הסיבובים ובגוון האור עי" שלט ייעודי NORTHER
למאוורר תקרה זה פונקציית זיכרון תאורה ואוורור. המאוורר מותאם לעבודה עם שעון שבת.
| הערות | גוון התאורה משתנה ע"י שלט |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 42 אינץ' (105 ס"מ) |
| הפעלה באמצעות | שלט |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | משתנה 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 2400 |
| גודל החלל | מתאים לחדר/חלל בגודל עד 15m² |
| מבנה גוף | מנוע מתכת, להבים ABS |
| סוג מנוע | פרימיום DC |
| הספק מנוע | 35W |
| סל"ד | 235rpm |
| זרימת אויר | 125m³/Min |
| ספיקת אוויר מקסימלית | 4414 |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מצב חורף | כולל |
| עם/בלי תאורה | כולל גוף תאורה |
| אחריות על המנוע | 10 שנים |
| אחריות על הגוף | שנה |
| הספק תאורה | 24W |
| מתח כניסה | 220-240V |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
