מאוורר תעשייתי 125W 28" Hurricane לקיר+שלט פיקוד לקיר NORTHER
במלאי
מק"ט
NT-FAN28-DC-WL
505.00 ₪
מאוורר תעשייתי לקיר עם מנוע DC מגנטי 100% נחושת, זרם ישר בטכנולוגיה מתקדמת , מנוע ללא פחמים Brushless המבטיח פעולה יעילה ותפוקה מרבית להרבה שנים.
להבי אלומיניום המקנים ספיקת אוויר מרבית של כ 12000m³/h וכ 1380RPM.
מגנט רוטור קבוע יכול לסייע בהפחתת רעש ורעידות במהלך פעולת המנוע, המיישר המובנה ממיר מתח AC למתח DC יציב, ומבטיח אמינות לטווח ארוך,
בעוד העברת מהירויות חלקה, מנועי DC יכולים לחסוך 30%-50% חשמל בהשוואה למנועי AC,
מנוע DC ללא פחמים ואינו מצריך תחזוקה רבה ומאריך את חיי המנוע,
קופסת פיקוד ושליטה על פעולת המאוורר , 4 מהיריות וצידוד ימינה/שמאלה עם כ 2 מטר כבל.
יישומים: מחסנים, מוסכים ובתי מלאכה, מרלו"גים , מפעלים ואירועי חוץ.
להבי אלומיניום המקנים ספיקת אוויר מרבית של כ 12000m³/h וכ 1380RPM.
מגנט רוטור קבוע יכול לסייע בהפחתת רעש ורעידות במהלך פעולת המנוע, המיישר המובנה ממיר מתח AC למתח DC יציב, ומבטיח אמינות לטווח ארוך,
בעוד העברת מהירויות חלקה, מנועי DC יכולים לחסוך 30%-50% חשמל בהשוואה למנועי AC,
מנוע DC ללא פחמים ואינו מצריך תחזוקה רבה ומאריך את חיי המנוע,
קופסת פיקוד ושליטה על פעולת המאוורר , 4 מהיריות וצידוד ימינה/שמאלה עם כ 2 מטר כבל.
יישומים: מחסנים, מוסכים ובתי מלאכה, מרלו"גים , מפעלים ואירועי חוץ.
| הערות | כבל 1.8 מטר + תקע ישראלי |
|---|---|
| מותג | NORTHER |
| קוטר כנפיים | 28" |
| מבנה להבים | אלומיניום |
| מבנה גוף | מתכת |
| הספק מנוע | 125W |
| מתח כניסה | 220-240V AC |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
