שקע טיימר WIFI זכוכית לבן 3 מקום
במלאי
מק"ט
WF3-SOCKET-16A-WH
176.00 ₪
שקע חכם עם שליטה מרחוק ב־Wi-Fi | עיצוב פרימיום בזכוכית + שעון שבת!
שדרגו את חוויית החשמל בבית או במשרד עם השקע החכם והאלגנטי שמביא חדשנות, בטיחות ושליטה מלאה – גם כשאתם לא לידו.
שליטה מרחוק באמצעות Wi-Fi – הפעלה וכיבוי מכל מקום דרך אפליקציה ייעודית (תואמת iOS ו־Android).
שקע 250V / 16A – תואם לתקן ישראלי ומתאים לכל מכשיר ביתי.
אבטחת זרם מתקדמת – עם הגנות מובנות לניהול צריכת החשמל.
תמיכה באוטומציות חכמות – הפעלה לפי טיימר, תרחישים, שליטה קולית (Google Assistant / Alexa).
עיצוב יוקרתי עם מסגרת זכוכית מחוסמת – מראה מודרני ונקי שמשתלב באופן מושלם בכל חלל.
מותאם לקופסת התקנה 3 מקום – התקנה פשוטה ונוחה במיוחד, פשוט להחליף את הקיים בהברגה מהירה ופשוטה.
זמין בצבעים : לבן ושחור
שדרגו את חוויית החשמל בבית או במשרד עם השקע החכם והאלגנטי שמביא חדשנות, בטיחות ושליטה מלאה – גם כשאתם לא לידו.
שליטה מרחוק באמצעות Wi-Fi – הפעלה וכיבוי מכל מקום דרך אפליקציה ייעודית (תואמת iOS ו־Android).
שקע 250V / 16A – תואם לתקן ישראלי ומתאים לכל מכשיר ביתי.
אבטחת זרם מתקדמת – עם הגנות מובנות לניהול צריכת החשמל.
תמיכה באוטומציות חכמות – הפעלה לפי טיימר, תרחישים, שליטה קולית (Google Assistant / Alexa).
עיצוב יוקרתי עם מסגרת זכוכית מחוסמת – מראה מודרני ונקי שמשתלב באופן מושלם בכל חלל.
מותאם לקופסת התקנה 3 מקום – התקנה פשוטה ונוחה במיוחד, פשוט להחליף את הקיים בהברגה מהירה ופשוטה.
זמין בצבעים : לבן ושחור
* אפליקציה חינמית בעברית, בחיבור פשוט לרשת האלחוטית הביתית.
* תכנון לו"ז לכיבוי והדלקת השקע ע"י האפליקציה
* ספירה לאחור להפעלה/כיבוי
* ניתן לשיתוף ריבוי משתמשים באפליקציה
* התקנה קלה ומהירה
* מיועד לקופסת 3 מקום
* תומך בהתקני פקודות קוליות Google Assistant & amazon Alexa
* תדר עבודה 2.4 GHT בלבד
| מותג | SMARTR |
|---|---|
| מתח כניסה | 250V |
| הספק | 3,500W |
| זרם | 16A |
| מידות קדח | 71x47x25 mm (קופסא 3 מקום) |
| מבנה גוף | פוליקרבונט + זכוכית |
| מידות הגוף | 120x720x8 mm |
| צבע | לבן |
| תדר עבודה | 2.4GHz |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 50 |
