טוסטר קופץ רוטרדם לבן-מט נירוסטה
במלאי
מק"ט
MX-ROTTERDAM-T2-WH
216.00 ₪
טוסטר צנים קופץ מסדרת Rotterdam
• שתי פרוסות• עיצוב מודרני - צבע לבן מט + נירוסטה
• דפנות קרות • מקום אחסון הכבל בבסיס הטוסטר
• ווסת השחמה לקלייה מדויקת
• הקפצת צנימים + כיבוי חימום אוטומטי
• מגש פינוי שאריות בתחתית הטוסטר
• לחצני הפעלה Cancel,Defrost,Reheat
| מותג | MATRIX |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V |
| הספק | 800W |
| מבנה גוף | פלסטיק + נירוסטה |
| מידות הגוף | 291x180x199mm |
| צבע גוף | לבן |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
