פלטת סיליקון ThermoFlex לשבת גדולה MATRIX 400W
במלאי
מק"ט
MX-PLTF-400W-XL
410.00 ₪
פלטת סיליקון מתקפלת ThermoFlex לשבת גדולה MATRIX 400W
| מותג | MATRIX |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V |
| הספק | 400W |
| מבנה גוף | סיליקון באיכות מזון |
| מידות הגוף | 65x41x2cm |
| צבע גוף | שחור |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
