פלטת סיליקון ThermoFlex לשבת בינונית MATRIX 300W
במלאי
מק"ט
MX-PLTF-300W-L
373.00 ₪
פלטת סיליקון מתקפלת ThermoFlex לשבת בינונית MATRIX 300W
| מותג | MATRIX |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V |
| הספק | 300W |
| מבנה גוף | סיליקון באיכות מזון |
| מידות הגוף | 52x41x2cm |
| צבע גוף | שחור |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
