מיחם לשבת 30 כוסות
במלאי
מק"ט
MX-MH30
340.00 ₪
* שני מצבי הפעלה:
1. הרתחה
2. שבת – שמירה על חום
* שתי נורות ביקורת.
* מנגנון הגנה המנתק את גוף
החימום בהיעדר מים.
* עשוי מנירוסטה איכותית SS304
* גוף חימום נסתר למניעת הצטברות אבנית.
* בסיס יציב ועמיד .
* נעילת מכסה כפולה ע"י קפיצים.
* מדיד שקוף המראה את כמות
המים במכשיר.
* ברז פלסטי דו שימושי,
* ידית מבודדת חום.
* עיצוב מודרני.
* אורך כבל 120 ס”מ
* מתח הפעלה 220-240V~ 50/60Hz
* הספק 1650W
* הספק בעת שמירה על חום 150W
* קיבולת : 6 ליטר
| מותג | MATRIX |
|---|---|
| מתח כניסה | 220-240V~ 50/60Hz |
| הספק | 1800W |
| אורך כבל במטרים | 120cm |
| מידות | קוטר 200 מ"מ ( ללא ידיות תוספת של 50 מ"מ ), גובה 380 מ"מ |
| ליטר | 6 |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
