תאורת חירום ניידת עוצמתית שחר כולל עמעם
במלאי
מק"ט
OM-SHAHAR-3.7V
109.00 ₪
תאורת חירום ניידת מעוצבת דגם שחר הכוללת: 32 לדים עוצמתיים עם כיסוי חלבי דקורטיבי, סוללת ליתיום 3.7V-2000mA ו- עמעם לכיוון עוצמת האור , זמן עבורה על עוצמה גבוהה 1-2 שעות ועל עוצמה נמוכה 5-6 שעות.
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
|---|---|
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
| הערות | היחידה כוללת כבל טעינה וכפתור עמעם לשליטה על עוצמת האור להארכת זמן העבודה בחירום! |
| מותג | OMEGA |
| שטף אור | 450lm |
| מידות הגוף | 130x123x195mm |
| סוג סוללה | 3.7V 2000mAH |
| זמן עבודה | עוצמה גבוהה - 1-2 שעות, עוצמה נמוכה 4-5 שעות |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זמן טעינה | כ-20 שעות |
| מצבי תאורה | כפתור עמעם מכיבוי ועד עוצמה מלאה |
| אחריות | שנה |
