TRE - 200W זוית משתנה
במלאי
מק"ט
UFO-TRE-200W-D
466.00 ₪
פעמון לד מקצועי, זווית עדשה משתנה ניתנת לשינוי ע"י סיבוב העדשה
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | טכנולוגית DOB, כלי לשינוי זווית הפיזור כלול בערכה |
| הספק | 200W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 5000K |
| שטף אור | 24000 Lm |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | גוף יציקת אלומניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø340x100mm |
| מתח כניסה | 220-240V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 1 |
