שנאי מתכת צר 24V, זרם 4A, הספק 100W
במלאי
מק"ט
OM-24V-100W-M
110.00 ₪
שנאי מתכת צר 24V,זרם 4A,הספק מקסימום 100W שתי יציאות OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 100-264V |
| הספק | 100W |
| זרם | 4A |
| מידות הגוף | 138X50X23mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/EMC |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 126 |
