שנאי מתכת צר 12V, זרם 5A, הספק 60W
במלאי
מק"ט
OM-12V-60W-M
83.00 ₪
שנאי מתכת צר 12V,זרם 5A,הספק מקסימום 60W יציאה אחת OMEGA
| הערות | הגנה מעומס יתר,עומס חום וקצר חשמלי |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| מתח כניסה | 100-264V |
| הספק | 60W |
| זרם | 5A |
| מידות הגוף | 142X35X23mm |
| דרגת אטימות | IP20 |
| תקנים | CB/EMC |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 180 |
