פנס הצפה מעוצב New STRIKE
במלאי
מק"ט
STR-N-150W-D-BK-AG
161.00 ₪
זרקור דקורטיבי SMD לד, 150W אנטי גלר 6500K-גוף אפור OMEGA NEW STRIKE
| הספק | 150W |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 18000 |
| מבנה גוף | יציקת אלומניום וזכוכית מודפסת לייזר למניעת סינוור +35 ס"מ כבל |
| צבע | אפור |
| מידות הגוף | 283x229x38mm |
| דרגת אטימות | IP65 |
| שעות עבודה | 30000 |
