פנס הצפה מקצועי TORONTO
במלאי
מק"ט
P-SMD10-BK
42.00 ₪
פנס הצפה טורונטו בעל זרוע מתכווננת 320°
| הערות | צלעות מקצועיות לקירור אופטימלי, ברגי אלן לעיגון הזרוע (מפתח אלן מצורף) |
|---|---|
| הספק | 10W |
| מותג | OMEGA |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | אלומיניום וזכוכית מחוסמת |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | 11.5x12.5x4cm |
| מתח כניסה | AC230V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 120° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
