מוגן מים LED T8 2x22W PC
במלאי
מק"ט
PC-T82X22
127.00 ₪
גוף תאורה מוגן מים כולל זוג טיובים T8-120cm 2X22W LED כיסוי פוליקרבונט.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 2X22W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 3960lm |
| מבנה גוף | בסיס ABS , כיסוי פוליקרבונט |
| צבע גוף | לבן + כיסוי שקוף |
| מידות הגוף | 1260X103X69 |
| מתח כניסה | 220-240V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | 80 |
| זווית הארה | 180 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
