MIDI BAKO מוגן מים
במלאי
מק"ט
OM-MIDIBAKO15080-D
146.00 ₪
דגם MIDI BAKO, גוף התאורה כולל מחבר מהיר
מוגן מים SMD מובנה,
אידיאלי לסוכות ופרגולות
גוף תאורה זה אינו מיועד להתקנה בחניונים ובעבודה רציפה של יותר מ- 9 שעות
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 80W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 7,200 |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1530x55x32mm |
| מתח כניסה | 170-250V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 25,000 |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
