BAKO 70W
במלאי
מק"ט
OM-BAKO12070
147.00 ₪
גוף תאורה מוגן מים דגם באקו
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מצורף כבל מורכב כ-0.7 מ' בעל תקן גרמני VDE |
| הספק | 70W |
| שטף אור | 7000 |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1217x82x47mm |
| מתח כניסה | AC220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 50000 |
| אחריות | שנתיים |
