BAKO LINK
במלאי
מק"ט
OM-BAKO12042-LK-C
137.00 ₪
מוגן מים 42W 1.2M BAKO LINK תקן CB מבנה PC כולל הכנה לשרשור 3 שנות אחריות IP65 אור קר 4000K
שני כניסות כבל+חיבור מהיר לשירשור עד 15 גופים בקו,42W מתאים לעבודה 24/7 , לחניונים, מרפסות , פרגולות ועוד
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 42W |
| גוון אור | אור קר |
| שטף אור | 4200 |
| סוג לד | SMD |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 1250x82x48mm |
| מתח כניסה | 90-265V AC |
| דרגת אטימות | IP65 |
| זווית הארה | 120 |
| שעות עבודה | 30000 |
| תקנים | CB+EMC תקן ישראלי |
| אחריות | 3 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
