DEMON LINK 42W
במלאי
מק"ט
CB-demon-LK-42-W-C
192.00 ₪
גוף תאורה LED מוגן מים , דגם DEMON ניתן לשרשור כולל בסיס וכיסוי פוליקרבונט
חוזק מכני IK10
זוית הארה 180o
ניתן לשרשור
CRI 80
בסיס וכיסוי PC
מתח הפעלה 175-265V
90Lm/W
קליפסים לפתיחה קלה ונוחות מרבית
אורח חיים עד 30,000 שעות עבודה
דרייבר CB/TUV
לדים SAMSUNG
דרגת אטימות IP65
5 שנות אחריות
| הערות | כולל אנטיגרון נוסף לשרשור מהיר |
|---|---|
| מותג | OMEGA |
| הספק | 42W |
| גוון אור | אור קר |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 3780 |
| מבנה גוף | PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 80x100x1265 |
| מתח כניסה | 175-265V/50~60Hz |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | CRI 85 |
| זווית הארה | 180° |
| שעות עבודה | 30,000 |
| אחריות | 5 שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 6 |
