סרט לדים אור יום, כולל מישר זרם
במלאי
מק"ט
OM-60L220V35 IP65 D
115.00 ₪
ניתן לשרשור עד 50 מטר, כולל מיישר זרם
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | מיישר זרם כלול |
| אורך גליל | גליל 5 מ' |
| מספר לדים למטר | 60 |
| הספק | 4.8W/M |
| מתח כניסה | 220V 240V |
| שטף אור | 6-7 לנורה |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| דרגת אטימות | IP65 |
| סוג לד | 2835 |
| שעות עבודה | 30000 |
| אריזה | בליסטר |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 10 |
