צמוד קיר ZOHAR פוטואלקטרי CCT
במלאי
מק"ט
OM-ADD20W-WH-CCT
239.00 ₪
גוף תאורה שם כתובת כולל תא פוטואלקטרי דגם זוהר 20W לבן התקנת הגוף ללא פתיחה CCT
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 20W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6000K |
| שטף אור | 1300 |
| מבנה גוף | בסיס וכיסוי PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 300x60x228 |
| מתח כניסה | AC 220 240V |
| דרגת אטימות | IP65 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| שעות עבודה | 35000 |
| אחריות | 3 שנים |
