שקוע תקרה Wall Whasher CCT 12W טרימלס
אזל מהמלאי
מק"ט
LUMI-12W-CCT-WH-TR
147.00 ₪
שקוע תקרה טרימלס Wall Washer LUMI – גוף מתכוונן עד 30°.
צבע לבן, בעיצוב טרימלס, כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור 2700K / 4000K / 6000K, הספק 12W, זווית הארה 36°, מידות: Ø100x83mm קוטר קדח: Ø75mm, לד Epistar COB ודרייבר Eagleries מבטיחים 35,000 שעות עבודה ואור ללא ריצוד-Flicker Free, גוף אלומיניום + PC, דרגת אטימות: IP20, אחריות 5 שנים.
צבע לבן, בעיצוב טרימלס, כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור 2700K / 4000K / 6000K, הספק 12W, זווית הארה 36°, מידות: Ø100x83mm קוטר קדח: Ø75mm, לד Epistar COB ודרייבר Eagleries מבטיחים 35,000 שעות עבודה ואור ללא ריצוד-Flicker Free, גוף אלומיניום + PC, דרגת אטימות: IP20, אחריות 5 שנים.
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | שינוי גוון האור מתבצע על ידי הזזת כפתור |
| הספק | 12W |
| גוון אור | CCT משתנה |
| Kelvin | 2700-4000-6000K |
| שטף אור | 1080Lm |
| סוג לד | Epistar COB |
| מבנה גוף | אלומניום+PC |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | Ø100x83mm |
| מידות קדח | Ø75mm |
| מתח כניסה | AC220V-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 36° |
| שעות עבודה | 35000 |
| סוג דרייבר | Eagleries |
| אחריות | חמש שנים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 20 |
