שקוע תקרה מוגן מים עגול TOMAS 5W/7W/9W
אזל מהמלאי
מק"ט
TOM-9W-BK-CCT-3P
114.00 ₪
שקוע תקרה IP65 front -Tomas, זווית 36°, 5W/7W/9W, מידה 60X55,קדח 55, CCT, לדים Epistar, צבע שחור OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 5W-7W-9W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 810Lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | Ø60x55mm |
| מידות קדח | Ø55mm |
| מתח כניסה | AC85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 front |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | ˚36 |
| שעות עבודה | 30000 |
| סוג דרייבר | CB Driver |
| אחריות | שלוש שנים |
