שקוע תקרה מוגן מים עגול TOMAS 8W/10W/12W
אזל מהמלאי
מק"ט
TOM-12W-BK-CCT-3P
123.00 ₪
שקוע תקרה IP65 front -Tomas זווית 36°, 8W/10W/12W, מידה 82X65,קדח 75, CCT, לדים Epistar ,צבע שחור OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הספק | 8W-10W-12W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 1080Lm |
| מבנה גוף | אלומניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | Ø82x65mm |
| מידות קדח | Ø75mm |
| מתח כניסה | AC85-265V |
| דרגת אטימות | IP65 front |
| מסירות אור CRI | CRI 80 |
| זווית הארה | ˚36 |
| שעות עבודה | 30000 |
| סוג דרייבר | CB Driver |
| אחריות | שלוש שנים |
