שקוע תקרה PULSE CCT
במלאי
מק"ט
OM-PULSE-7W-CCT-BK
94.00 ₪
גוף תאורה שקוע תקרה Dark Light, דגם PULSE, מעוצב בגימור נקי ואסתטי משתלב בצורה מושלמת בתקרות אקוסטיות ותקרות גבס, זווית פיזור האור 36° מתאים במיוחד להארת פרוזדורים ומעברים, חדרים, חללים, מסעדות, מוזיאונים, משרדים, חדרי ישיבות, מרכזים מסחריים ועוד. כולל כפתור CCT לבחירת גוון האור. OMEGA
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | שינוי גוון האור מתבצע על ידי הזזת כפתור |
| הספק | 7W |
| גוון אור | גוון אור משתנה |
| Kelvin | CCT 3000K/4000K/6500K |
| שטף אור | 700lm |
| מבנה גוף | אלומיניום |
| צבע גוף | שחור |
| מידות הגוף | ø60x70mm |
| מידות קדח | ø55 |
| מתח כניסה | AC220-240V |
| דרגת אטימות | IP20 |
| זווית הארה | 36° |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 100 |
