מנורת שולחן זכוכית מגדלת MAGNUS DESK
במלאי
מק"ט
OM-2014-6W-D
322.00 ₪
מנורת זכוכית מגדלת לשימוש מקצועי
קוטר עדשה "4
הגדלה אופטית X3 Diopter
זרוע מתכווננת
בסיס חזק ויציב עם טבעת גומי למניעת החלקה
מכסה לכיסויי הזכוכית למניעת אבק
| מותג | OMEGA |
|---|---|
| הערות | לשימוש ביתי ומקצועי מעבדות, בתי מלאכה, עבודות עדינות וזעירות, חדרי טיפול, מכוני יופי, קריאה ועוד... |
| הספק | 6W |
| גוון אור | אור יום |
| Kelvin | 6500K |
| שטף אור | 560 |
| מבנה גוף | מתכת |
| צבע | לבן |
| מתח כניסה | AC 220-240V |
| אחריות | שנה |
| כמות באריזה פנימית- | 1 |
| כמות באריזה חיצונית- | 8 |
