פאנל SWIFT שקוע 6W מרובע
במלאי
מק"ט
FS-SWT-6W-SQ-IN
26.00 ₪
פאנל לד שקוע תקרה סדרת SWIFT זמין במגוון הספקים וגדלים. אידאלי להארת מסדרונות, לובאים, חדרים וכ"ו, מבית FSL
| מותג | FSL |
|---|---|
| הספק | 6W |
| צבע גוף | לבן |
| מידות הגוף | 119.5X119.5X26.5mm |
| מידות קדח | 95X95-105X105mm |
| צורה | מרובע |
| דרגת אטימות | IP20 |
| מסירות אור CRI | Ra>80 |
| זווית הארה | 110º |
| שעות עבודה | 25000 |
| אחריות | שנתיים |
